YL moduláris motorok
Az YL sorozatú motorok váza acéllemezből hegesztett, ami kiváló merevséget és rezgésállóságot biztosít. F szigetelőszerkezettel és VPI vákuumnyomásos impregnálási eljárással készülnek. A folyamatos terhelés- és tehermentesítésű csapágyrendszer egyszerű karbantartást biztosít.
Specifikáció
| Keretméret | 355-630 (6 kV), 400-630 (10 kV) |
| Kimenet | 220 kW-1250 kW (6 kV), 220 kW-1120 kW (10 kV) |
| Feszültség/frekvencia | 6KV, 10KV/50Hz |
| Szerelési elrendezések | IM V1 |
| Védelmi fokozat | IP23 |
| Hűtési módszer | IC01 |
| Szigetelési osztály | F |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C ~+40°C |
| Vám | S1 |
| Szolgáltatási tényező | 1.0 |
Termékeink megfelelnek a nemzeti akkreditációs követelményeknek a minősített, kiváló minőségű termékek, megfizethető ár miatt, és világszerte örömmel fogadják őket. Termékeink folyamatosan bővülnek a megrendelések teljesítésével, és örömmel működünk együtt Önnel. Ha bármelyik termékünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jelezze felénk. Örömmel adunk árajánlatot, miután megkaptuk részletes igényeit.
Szerelési és teljes méretek (6KV)
| Keretszám | Pólus | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 355 | 4,6 | 880 | 1000 | 940 | 100 | 210 | 28 | 90 | 6 | 32 | 1100 | 800 | 1800 |
| 400 | 4, 6, 8, 10 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1150 | 850 | 1900 |
| 450 | 4 | 1120 | 1250 | 1180 | 120 | 210 | 32 | 109 | 6 | 35 | 1300 | 900 | 2100 |
| 6, 8, 10, 12 | 130 | 250 | 119 | ||||||||||
| 500 | 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 250 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 965 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 140 | 36 | 128 | ||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1100 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1200 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Megjegyzés: A táblázatban felsorolt adatok felhasználói tájékoztató jellegűek. Eltérés esetén a véletlenszerű fájllal a véletlenszerű fájl az irányadó.
Szerelési és teljes méretek (10KV)
| Keretszám | Pólus | N | P | M | D | E | F | G | T | LA | AC | AD | L |
| 400 | 4,6 | 1000 | 1150 | 1080 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1100 | 800 | 1900 |
| 450 | 4, 6, 8, 10 | 1120 | 1250 | 1180 | 110 | 210 | 28 | 100 | 6 | 35 | 1300 | 1050 | 2100 |
| 500
| 4 | 1250 | 1400 | 1320 | 130 | 210 | 32 | 119 | 8 | 35 | 1400 | 1110 | 2400 |
| 6, 8, 10, 12 | 250 | ||||||||||||
| 560 | 4 | 1400 | 1600 | 1500 | 150 | 250 | 36 | 138 | 8 | 42 | 1600 | 1200 | 2500 |
| 6, 8, 10, 12 | 160 | 300 | 40 | 147 | |||||||||
| 630 | 4 | 1600 | 1800 | 1700 | 170 | 300 | 40 | 157 | 9 | 42 | 1800 | 1300 | 2900 |
| 6, 8, 10, 12 | 180 | 45 | 165 |
Megjegyzés: A táblázatban felsorolt adatok felhasználói tájékoztató jellegűek. Eltérés esetén a véletlenszerű fájllal a véletlenszerű fájl az irányadó.






