Y sorozatú (IP23) nagyfeszültségű háromfázisú aszinkron indukciós
Az Y sorozatú nagyfeszültségű motor egy kalitkás, háromfázisú aszinkron indukciós motor. A motor IP23 védettségi osztályú, a névleges feszültség 6KV vagy 10KV.
Specifikáció
| Keretméret | H355-710MM (6kV), H450-710MM (10kV) |
| Névleges teljesítmény | 220 kW-5000 kW (6 kV) , 250 kW-3550 kW (10 kV) |
| Energiahatékonysági fokozatok | IE1 |
| Feszültség és frekvencia | 6kV /50Hz, 10kV /50Hz |
| Védelmi fokozatok | IP23 |
| Szigetelési fokok/Hőmérséklet-emelkedés | F |
| Telepítési módszer | B3 |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C ~+40°C |
| Hűtési módszer | IC01 |
| Vám | S1 |
| Szolgáltatási tényező | 1.0 |
Rendelési információk
● Ez a katalógus csak tájékoztató jellegű a felhasználók számára. Kérjük, szíveskedjenek elnézésüket, hogy a termékek bármilyen változását nem kérjük előre jelezni.
● Rendeléskor kérjük, vegye figyelembe a névleges adatokat, például a motor típusát, teljesítményét, feszültségét, sebességét, szigetelési osztályát, védettségi osztályát, rögzítési módját stb.
● Az ügyfél igényei szerint tervezhetünk és gyárthatunk speciális motorokat:
1. speciális feszültség, frekvencia és teljesítmény;
2. különleges szigetelési osztály és védelmi osztály;
3. bal oldali csatlakozódobozzal, dupla tengelyvégekkel és speciális tengellyel;
4. magas hőmérsékletű motor vagy alacsony hőmérsékletű motor;
5. fennsíkon vagy kültéren használják;
6. nagyobb teljesítmény vagy speciális szerviztényező;
7. fűtővel, PT100 csapágyakhoz vagy tekercseléshez, PTC és így tovább;
8. jeladóval, szigetelt csapágyakkal vagy szigetelt csapágyszerkezettel;
9. másokkal szembeni követelmény.






