IE2 hatékonyságú motor
Specifikáció
| Standard | IEC60034-30 |
| Keretméret | 80-355 |
| Kimenet | 0,18 kW-355 kW |
| Hatékonysági osztály | IE2 |
| Feszültség/frekvencia | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Védelmi fokozat | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Szigetelési osztály/Hőmérséklet-emelkedési osztály | F\B |
| Szerelési elrendezések | B3 IM/B5 IM/B35 IM/V1 IM |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C -+40°C |
| A relatív páratartalomnak 90% alatt kell lennie | |
| A tengerszint feletti magasságnak 1000 méternél alacsonyabbnak kell lennie | |
| Hűtési módszer | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Vám | S1 |
| Szolgáltatási tényező | 1.0 |
Termelési berendezések
Rendelési útmutató
● Ez a katalógus kizárólag tájékoztatásul szolgál a vásárlók számára. Elnézésüket kérjük, hogy a termékkel kapcsolatos bármilyen változtatásról előzetesen nem teszünk feljegyzést.
● Rendeléskor kérjük, vegye figyelembe a motormodell rendelési adatait, például a teljesítményt, feszültséget, fordulatszámot, szigetelési osztályt, védettségi osztályt, telepítési típust stb.
● Az Ön igényei szerint egyedi tervezésű és gyártású speciális motoros termékeket is tudunk kínálni.
1. Speciális feszültségek, frekvenciák és teljesítmények.
2. Speciális szigetelési osztály és védelmi osztály;
3. Bal oldal elosztódobozzal, dupla tengelyvéggel és speciális tengellyel;
4. Magas hőmérsékletű motorok vagy alacsony hőmérsékletű motorok;
5. Felföldi vagy kültéri használatra.
6. Nagyobb teljesítmény vagy speciális szerviztényező.
7. PT100, PTC stb. fűtőtestekkel, csapágyakkal vagy tekercsekkel.
8. Jeladóval, szigetelt csapággyal vagy szigetelt csapágyszerkezettel.
9. Egyéb követelmények.









