IE5 hatékonyságú motor
Az IE5 sorozatú motorok ketreces indukciós motorok, amelyeket az IEC60034-30 szabványoknak és az IE5 energiahatékonysági előírásoknak megfelelően terveztek.
Specifikáció
| Standard | IEC60034-30 |
| Keretméret | 80-355 |
| Kimenet | 0,75 kW-315 kW |
| Hatékonysági osztály | IE5 |
| Feszültség/frekvencia | ≤1000V/50Hz |
| Védelmi fokozat | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Szigetelési osztály/Hőmérséklet-emelkedési osztály | É/B |
| Szerelési elrendezések | B3 IM/B5 IM/B35 IM/V1 IM |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C ~+40°C |
| A relatív páratartalomnak 90% alatt kell lennie | |
| A tengerszint feletti magasságnak 1000 méternél alacsonyabbnak kell lennie | |
| Hűtési módszer | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Vám | S1 |
| Szolgáltatási tényező | 1.0 |
Gyári gyártási folyamat
Rendelési információk
● Ez a katalógus csak tájékoztatásul szolgál a felhasználók számára. Elnézésüket kérjük, hogy a termékkel kapcsolatos bármilyen változásról előzetesen nem teszünk közzé további megjegyzéseket.
● Rendeléskor kérjük, vegye figyelembe a névleges adatokat, például a motor típusát, teljesítményét, feszültségét, fordulatszámát, szigetelési osztályát, védettségi osztályát, rögzítési módját stb.
● Az ügyfél igényei szerint tudunk speciális motorokat tervezni és gyártani az alábbiak szerint
1. speciális feszültségek, frekvenciák és teljesítmények
2. speciális szigetelési és védelmi osztályok
3. bal oldali csatlakozódobozzal, dupla tengelyvégekkel és speciális tengelyekkel
4. Magas hőmérsékletű motorok vagy alacsony hőmérsékletű motorok.
5. Felföldi vagy kültéri használatra
6. Nagyobb teljesítmény vagy speciális szolgáltatási tényezők
7. fűtéssel, csapágyakkal vagy tekercsekkel PT100, PTC stb.
8. jeladóval, szigetelt csapágyakkal vagy szigetelt csapágyszerkezettel.
9. Egyéb követelmények.
Ha bármelyik tétel felkeltette az érdeklődését, kérjük, jelezze felénk. Örömmel adunk árajánlatot, miután megkaptuk a részletes specifikációkat. Saját K+F szakértő mérnökeink állnak rendelkezésére, akik minden igényt kielégítenek. Várjuk mielőbbi megkeresését, és reméljük, hogy a jövőben együtt dolgozhatunk Önnel. Tekintse meg cégünket!







