SCZ sorozatú szinkron reluktanciamotorok
Az SCZ sorozatú szinkron reluktanciamotorok függetlenül vannak tervezve. A motor egy háromfázisú villanymotor mágnesesen anizotropikus rotorszerkezettel, az IEC szabványos keretméret-kialakítást alkalmazza az ügyfelek különböző igényeinek kielégítésére, és IE5, IE4, IE3 sorozatú termékeket is kínál, beleértve a tiszta szinkron reluktanciamotort is.
Specifikáció
| Standard | IEC60034 |
| Keretméret | 80–315 mm-es magasság |
| Névleges teljesítmény | 0,75 kW-200 kW |
| Fokok vagy energiahatékonyság | IE5 |
| Feszültség és frekvencia | 400V/50Hz |
| Védelmi fokozatok | IP55 |
| Szigetelési fokok/Hőmérséklet-emelkedés | É/B |
| Telepítési módszer | B3, B5, B35, V1 |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C ~+40°C |
| A relatív páratartalomnak 90% alatt kell lennie | |
| A tengerszint feletti magasságnak 1000 méternél alacsonyabbnak kell lennie | |
| Hűtési módszer | IC411 |
| Vám | S1 |
| Szolgáltatási tényező | 1.0 |
Rendelési információk
● Ez a katalógus csak tájékoztató jellegű a felhasználók számára. Kérjük, szíveskedjenek elnézésüket, hogy a termékek bármilyen változását nem kérjük előre jelezni.
● Rendeléskor kérjük, vegye figyelembe a névleges adatokat, például a motor típusát, teljesítményét, feszültségét, sebességét, szigetelési osztályát, védettségi osztályát, rögzítési módját stb.
● Az ügyfél igényei szerint tervezhetünk és gyárthatunk speciális motorokat:
1. speciális feszültség, frekvencia és teljesítmény;
2. különleges szigetelési osztály és védelmi osztály;
3. bal oldali csatlakozódobozzal, dupla tengelyvégekkel és speciális tengellyel;
4. magas hőmérsékletű motor vagy alacsony hőmérsékletű motor;
5. fennsíkon vagy kültéren használják;
6. nagyobb teljesítmény vagy speciális szerviztényező;
7. fűtővel, PT100 csapágyakhoz vagy tekercseléshez, PTC és így tovább;
8. jeladóval, szigetelt csapágyakkal vagy szigetelt csapágyszerkezettel;
9. másokkal szembeni követelmény.










