Csúszógyűrűs motorok
Műszaki adatok
| Keretméret | 280-800 mm |
| Kimenet | 75-3150 kW |
| Névleges feszültség | 380V/415V/660V/690V/1140V/3KV/3,3KV/6KV/6,6KV/10KV/10,5KV/11KV |
| Szerelési elrendezések | B3-as IM |
| Védelmi fokozat | IP21/IP23/IP44/IP54/IP55/IP56 |
| Hűtési módszer | IC01/IC016/IC611/IC616/IC666 |
| Pólusok száma | 4P/6P/8P/10P/12P |
| Szigetelési osztály | FH |
| Környezeti hőmérséklet | A tengerszint feletti magasságnak 1000 méternél alacsonyabbnak kell lennie; -15°C ~+40°C |
| Vám | S1 |
| Szolgáltatási tényező | 1.0 |
Írd ide az üzenetedet, és küldd el nekünk







