Y2 bordás hűtésű motorok
Az Y2 sorozatú nagyfeszültségű motorok teljesen zárt, kalitkás motorok. A motorok IP54 védettséggel készülnek, névleges feszültségük 6 kV vagy 10 kV.
Specifikáció
| Keretméret | 355-560 (6 kV)/400-560 (10 kV) |
| Kimenet | 185kW-2000kW (6 kV)/185kW-1600kW(10kV) |
| Feszültség/frekvencia | 6 kV,10 kV/50 Hz |
| Védelmi fokozat | IP54/IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Szigetelési osztály | F |
| Szerelési elrendezések | B3 IM/B35 IM/V1 IM |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C ~+40°C |
| Hűtési módszer | IC411 |
| Vám | S1 |
| Szolgáltatási tényező | 1.0 |
Erősségeink
1. Hatékony és innovatív mintaszolgáltatás professzionális és szigorú minőségellenőrzési rendszerrel.
2. Professzionális online szolgáltató csapat, minden e-mailre vagy üzenetre 24 órán belül válaszolunk.
3. Erős csapatunk készen áll arra, hogy teljes körű szolgáltatást nyújtson ügyfeleinknek.
4. Ragaszkodunk az ügyfélhez az első helyen, és a személyzet a boldogság felé.
5. A minőséget tekintsd elsődleges szempontnak.
6. OEM és ODM, elfogadhat egyedi tervezést/logót/márkajelzést és csomagolást.
7. Fejlett gyártóberendezések, szigorú minőségellenőrzési és -ellenőrzési rendszer a kiváló minőség biztosítása érdekében.
8. Gyors szállítási idő: saját gyárakkal és professzionális gyártókkal rendelkezünk, ami időt takarít meg a kereskedelmi vállalatokkal való tárgyalások során. Mindent megteszünk, hogy megfeleljünk az Ön igényeinek.
Szilárdan hisszük, hogy teljes mértékben képesek vagyunk elégedett terméket kínálni. Szeretnénk összegyűjteni Önben az aggodalmakat, és egy új, hosszú távú szinergiás kapcsolatot kiépíteni. Mindannyian komolyan ígérjük: ugyanazt a kiváló minőséget, jobb árat; pontos árat, jobb minőséget.







