IE1 hatékonyságú motor
Specifikáció
| Standard | IEC60034-30 |
| Keretméret | 80-355 |
| Kimenet | 0,18 kW-315 kW |
| Hatékonysági osztály | IE1 |
| Feszültség/frekvencia | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Védelmi fokozat | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Szigetelési osztály/Hőmérséklet-emelkedési osztály | É/B |
| Szerelési elrendezések | B3 IM/B5 IM/B35 IM/V1 IM |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C ~+40°C |
| A relatív páratartalomnak 90% alatt kell lennie | |
| A tengerszint feletti magasságnak 1000 méternél alacsonyabbnak kell lennie | |
| Hűtési módszer | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Vám | S1 |
| Szolgáltatási tényező | 1.0 |
Rendelési információk
● Ez a katalógus csak tájékoztatásul szolgál a felhasználók számára. Elnézést kérünk, hogy nem értesítettük előre a termékeinkkel kapcsolatos változásokról.
● Rendeléskor kérjük, adja meg a motor típusát, teljesítményét, feszültségét, fordulatszámát, szigetelési osztályát, védettségi osztályát, rögzítési módját stb.
● Az ügyfél igényei szerint egyedi motorokat tudunk tervezni és gyártani az alábbiak szerint
1. speciális feszültség, frekvencia és teljesítmény
2. speciális szigetelési és védelmi osztályok
3. bal oldali csatlakozódobozzal, dupla tengelyvégekkel és speciális tengelyekkel
4. Magas vagy alacsony hőmérsékletű motorok.
5. Nagy tengerszint feletti magasságban vagy kültéri használatra
6. Nagyobb teljesítmény vagy speciális szolgáltatási tényezők
7. fűtéssel, csapágyakkal vagy tekercsekkel PT100, PTC stb.
8. jeladóval, szigetelt csapágyakkal vagy szigetelt csapágyszerkezettel
9. Egyéb követelmények.









