IE4 hatékonyságú motor
Az IE4 sorozatú motorok ketreces indukciós motorok, amelyeket az IEC szabványoknak és az IE4 energiahatékonyságnak megfelelően terveztek.
Specifikáció
| Standard | IEC60034-30 |
| Keretméret | 80-355 |
| Kimenet | 0,75 kW-315 kW |
| Hatékonysági osztály | IE4 |
| Feszültség/frekvencia | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Védelmi fokozat | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Szigetelési osztály/Hőmérséklet-emelkedési osztály | É/B |
| Szerelési elrendezések | B3 IM/B5 IM/B35 IM/V1 IM |
| Környezeti hőmérséklet | -15°C ~+40°C |
| A relatív páratartalomnak 90% alatt kell lennie | |
| A tengerszint feletti magasságnak 1000 méternél alacsonyabbnak kell lennie | |
| Hűtési módszer | IC411/IC416/IC418/IC410 |
| Vám | S1 |
| Szolgáltatási tényező | 1.0 |
Csomagolás
Rendelési információk
● Ez a katalógus csak tájékoztató jellegű a felhasználók számára. Kérjük, szíveskedjenek elnézésüket, hogy a termékek bármilyen változását nem kérjük előre jelezni.
● Rendeléskor kérjük, vegye figyelembe a névleges adatokat, például a motor típusát, teljesítményét, feszültségét, sebességét, szigetelési osztályát, védettségi osztályát, rögzítési módját stb.
● Az ügyfél igényei szerint tervezhetünk és gyárthatunk speciális motorokat:
1. Speciális feszültség, frekvencia és teljesítmény;
2. Speciális szigetelési osztály és védelmi osztály;
3. Bal oldali csatlakozódobozzal, dupla tengelyvégekkel és speciális tengellyel;
4. Magas hőmérsékletű motor vagy alacsony hőmérsékletű motor;
5. Fennsíkon vagy kültéren használható;
6. Nagyobb teljesítmény vagy speciális szerviztényező;
7. Fűtővel, PT100 csapágyakhoz vagy tekercseléshez, PTC és így tovább;
8. Jeladóval, szigetelt csapágyakkal vagy szigetelt csapágyszerkezettel;
9. Mások követelményeivel.








