YH Marine Motors
Az YH sorozatú motorok teljesen zárt, ventilátorhűtéses, háromfázisú aszinkron indukciós motorok tengeri használatra.
Specifikáció
| Keretméret | 80-355 |
| Kimenet | 0,75 kW-315 kW |
| Feszültség/frekvencia | ≤1000V/50Hz, 60Hz |
| Védelmi fokozat | IP55/IP56/IP65/IP66 |
| Szigetelési osztály/Hőmérséklet-emelkedési osztály | É/B |
| Szerelési elrendezések | B3 IM/B5 IM/B35 IM/V1 IM |
| Környezeti hőmérséklet | 0°C ~ +45°C |
| A relatív páratartalomnak 90% alatt kell lennie | |
| Hűtési módszer | IC411, IC416, IC418, IC410 |
| Vám | S1 |
| Szolgáltatási tényező | 1.0 |
Rendelési információk
● Ez a katalógus csak tájékoztató jellegű a felhasználók számára. Kérjük, szíveskedjenek elnézésüket, hogy a termékek bármilyen változását nem kérjük előre jelezni.
● Rendeléskor kérjük, vegye figyelembe a névleges adatokat, például a motor típusát, teljesítményét, feszültségét, sebességét, szigetelési osztályát, védettségi osztályát, rögzítési módját stb.
● Az ügyfél igényei szerint tervezhetünk és gyárthatunk speciális motorokat:
1. speciális feszültség, frekvencia és teljesítmény;
2. különleges szigetelési osztály és védelmi osztály;
3. bal oldali csatlakozódobozzal, dupla tengelyvégekkel és speciális tengellyel;
4. magas hőmérsékletű motor vagy alacsony hőmérsékletű motor;
5. fennsíkon vagy kültéren használják;
6. nagyobb teljesítmény vagy speciális szerviztényező;
7. fűtővel, PT100 csapágyakhoz vagy tekercseléshez, PTC és így tovább;
8. jeladóval, szigetelt csapágyakkal vagy szigetelt csapágyszerkezettel;
9. másokkal szembeni követelmény.
Alkalmazások
Fejlett gyártástechnológiával rendelkezünk, és termékeinkben az innovatív megoldásokra törekszünk. Ugyanakkor a jó szolgáltatás is erősítette a jó hírnevünket. Úgy gondoljuk, hogy amíg Ön megérti termékünket, hajlandó lesz partnerré válni velünk. Várjuk megkeresését.








